description

Apie mus

Jau 18 metų kaip mes dirbame Jums!!!

 

UAB "KOTESA" - tai apsauginės - gaisrinės signalizacijos, vaizdo stebėjimo, praėjimo kontrolės sistemų, vartų automatikų, kompiuterinių - telefoninių tinklų, automatinių stoglangių, elektros ir gaisro skydinių instaliuotoja, gamintoja bei pardavėja.

Įmonė savo veiklą pradėjo 1999m. rudenį.

 

UAB "KOTESA" keliami veiklos tikslai:

Kliento poreikių bei reikalavimų visiškas realizavimas

Kokybiškas ir greitas sistemų instaliavimas

Kaina atitinkanti kliento lukesčius

Sutarčių bei terminų laikymasis

Novatoriškumas

Nuolatinis darbuotojų kvalifikacijos kėlimas

 

UAB “Kotesa"  tikslas – patenkinti klientų lūkesčius ir pateisinti parodytą pasitikėjimą, sutartu laiku, kokybiškai ir kvalifikuotai atliekant pavestus darbus.

Mūsų diegiami kokybės standartai apima visus darbuotojų lygmenis, kūrybinę darbuotojų iniciatyvą skatiname įvairiomis mokymo programomis.

Profesionalumas ir atsakomybė – šie žodžiai apibūdina visus mūsų darbuotojus, norinčius sukurti geresnį gyvenimą ir verslą. Bendrovės darbininkams vadovauja aukštąjį techninį ar ekonominį išsilavinimą ir vidutiniškai 10 metų praktinį darbo stažą turintis inžinerinis-techninis personalas. Mes nuolatos stebime rinkos tendencijas, renkamės naujausius inžinerinius ir architektūrinius sprendimus. Glaudžiai bendradarbiaujame su projektų užsakovais, siekiame, kad mūsų kokybės standartai taptų ir subrangovų veiklos pagrindu.

 

  Visi parduodami  produktai turi būtinus leidimus, atestatus, instrukcijas bei sertifikatus. Taip užtikrinamas produktų kokybės lygis bei patikimumas. Platinamiems produktams suteikiamas garantinis ir , esant kliento pageidavimui, pogarantinis aptarnavimas. Inžinierių grupė užtikrina greitą ir patikimą platinamos įrangos priežiūrą. Verslo partneriams, lengvatinėmis sąlygomis, teikiame elektroninės įrangos skubaus remonto paslaugas.

   

  Parduodame, Įrengiame, Prižiūrime

   

Apsaugos signalizacijos sistemas;

Priešgaisrinės signalizacijos sistemas;

Vaizdo stebėjimo sistemas;

Praėjimo kontrolės ir įeigos kontrolės sistemas (domofonus);

Telekomunikacijų ir kompiuterinius tinklus;

Įgarsinimo sistemas;

Valdymo automatikos sistemas;

Kitas inžinerines sistemas.

   

  Leiskite profesionalams pasirūpinti jūsų saugumu !!!

description